Сучасна та якісна стоматологія в Одесі

Звичайно, ті чи інші проблеми із зубами ніколи не приносили задоволення нікому. Можливо, для десятирічного хулігана чи «вікового» панка вибитий чи зламаний зуб на якийсь час може виявитися і приводом для гордості, оскільки він зміг перемогти у бійці. Однак через кілька років це стане величезною проблемою. Незалежно від статі та сфери діяльності, людина у будь-якому випадку починає соромитися будь-яких дефектів зубного ряду. І причина тут навіть не так у тому, що це може створювати якісь незручності при прийомі їжі або сприяти появі дефектів мови.

Прогалини в зубному ряду завжди помітні оточуючим, і цей факт нерідко є причиною заниженої самооцінки. Крім того, динаміка нашого світу та основні уявлення про людську красу зараз мають на увазі не тільки наявність усіх зубів у кожної людини, а й їхню естетичну складову: рівне розташування, білий колір. І, що найголовніше, їхнє здоров’я. Саме тому сучасна стоматологія ставить своїм основним завданням лікування зубів – незалежно від складності проблеми та обсягів руйнувань, зуб завжди необхідно зберегти!

Будь-якими способами! А якщо зуб був з тієї чи іншої причини втрачений, то сучасні методики імплантації та протезування обов’язково допоможуть відновити його незалежно від того, скільки часу пройшло з моменту його видалення. Завдяки новітнім методикам оснащена всім необхідним обладнанням клініка може провести операції з відновлення кісткової тканини, якщо вона розсмокталася відколи видалений зуб. Таким чином, сьогоднішні технології та методики дозволяють повністю відновлювати втрачені зуби, і зовнішній вигляд протезів, коронок та імплантатів не відрізнятиметься від Ваших «рідних» зубів. Можливість встановлювати протези на якийсь час і незалежно від того, скільки зубів відсутня у пацієнта, робить цю процедуру доступною як для дорослих та осіб похилого віку, так і для дітей на період зміни прикусу.

Сучасна стоматологія: діагностика

Як ми вже говорили, основним своїм завданням стоматологія сьогодні ставить збереження зубів кожного пацієнта незалежно від його віку. Якщо кілька десятиліть тому лікарі могли запропонувати видалити навіть цілком здорові зуби, якщо вони заважали встановленню мостоподібної конструкції або схемного протезу, то сьогодні такі методики не практикує вже ніхто! Висококваліфіковані фахівці оцінять стан порожнини рота пацієнта, за необхідності направлять його на рентгенівське або томографічне обстеження, і лише тоді, зробивши певні висновки, говоритимуть про доцільність того чи іншого виду лікування. Сучасне діагностичне обладнання пропонує сучасна стоматологія в Одесі «Доктор Смайл» та дає можливість отримувати найточніші знімки та тривимірні моделі ротової порожнини, за допомогою яких можна надалі спрогнозувати найбільш оптимальну методику лікування, протезування чи імплантації зубів. Ми переконані, що лише за допомогою якісної та детальної діагностики можна зберегти зуби навіть у тому випадку, коли це здається неможливим, і менш кваліфіковані стоматологи рекомендують їх видалити. Однак, через те, що буквально кілька років тому такі методики, як видалення зубів, які складно піддаються лікуванню, практикувалися дуже часто, як пріоритетні напрямки для своєї діяльності ми вибрали імплантацію та протезування зубів.

Адже сьогодні є чимало людей, які були змушені видалити зуби кілька років тому, і зараз їм необхідно їх відновити. Ми раді повертати нашим пацієнтам повноцінність та красу посмішки, яка обов’язково піднімає і самооцінку та настрій. Адже добрий день починається саме з посмішки – посмішки у дзеркалі свого відображення. Пряма співпраця з виробниками матеріалів для протезування дозволяє нам виготовляти зубні коронки та протези у найкоротші терміни, завдяки чому ми максимально швидко повертаємо природну красу посмішки нашим пацієнтам.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*