Стоматологія без компромісів у Житомирі

Відмінності сучасної стоматології від попередніх методик лікування

Звичайно, різниці безліч. Крім більш якісного та сучасного обладнання, яке мають у своєму розпорядженні стоматологічні клініки сьогодні, змінилися і технології різних методик лікування. Пломбувальні матеріали стають більш досконалими, вони зовні анітрохи не відрізняються від тону натуральних зубів, а при якісній установці вони без проблем триматимуться в зубах довгі роки. Сучасні технології дозволяють проводити лікування будь-якої складності, незалежно від ступеня руйнування зуба: якщо неможливо відновити його пломбувальними матеріалами, то на нього можна встановити коронку навіть у тому випадку, якщо від зуба залишився тільки корінь. Якщо ви проживаете у Житомирі, та вам потрібна якісна стоматологічна клініка, то рекомендуємо тут https://mazur.dental/ записатись на прийом.

Що стосується сучасних технологій у відновленні віддалених зубів, то тут стоматологія зробила крок далеко вперед: імплантація дозволяє повністю відновити втрачені зуби, а за допомогою нових способів протезування можна усунути будь-які недоліки зубних рядів. За допомогою нових брекет-систем можна вилікувати будь-які патології прикусу, тоді як старіші технології не могли гарантувати подібного результату. Що вже говорити про те, що «недостатньо» серйозні патології прикусу цілком могли вважатися нормою, і на них заплющували очі, намагаючись виправити хіба що в дитячому віці. І що не менш важливо: якісна анестезія!

Якщо буквально тридцять років тому навіть видалення зубів проводилося без знеболювання, то на сьогоднішній день стоматологію можна по праву визнати «стоматологією без болю» — якісні анестетики повністю знімають хворобливі відчуття від будь-яких операцій, пломбування зуба, лікування каналів або встановлення імплантату. Таким чином, завдяки сучасним можливостям стоматології можна не тільки вилікувати захворювання зубів та порожнини рота будь-якої складності, але й відновити втрачені з якихось причин зуби, зробити свій зубний ряд ідеально рівним, а також надати своїй усмішці білого сяйва.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*