Лазерна епіляція Neolaser. Професійний підхід

Лазерна епіляція: гід за процедурою, що назавжди позбавляє від зайвого волосся

Як позбутися небажаного волосся назавжди? Редакцію Cosmo це питання теж цікавить, тому ми провели власне розслідування та з’ясували, що можна зробити. Найтриваліший ефект дають апаратні методики, які руйнують стовбурові клітини волосяного фолікула – лазерна епіляція. Якщо вам потрібна якісна епіляція у Львові, рекомендуємо перейти на сайт.

Волосся на тілі люди видаляли ще в давнину. У Єгипті, Індії та Римі гладка і ніжна шкіра була предметом захоплення, і, само собою, ті, хто хотів виглядати добре, намагалися позбутися непотрібної рослинності. Займалися цим і в Середньовіччі – але, зрозуміло, склади, якими користувалися стародавні та середньовічні модниці та модники, сильно поступаються за ефективністю та безпекою нинішнім. Тим не менш, проблеми з видаленням волосся у багатьох виникають і зараз: епіляція цукром або воском викликає хворобливі відчуття, а голити ноги рідше виходить не у всіх, до того ж після застосування верстата може виникнути роздратування або волосся, що вросло. Ці проблеми вирішуються за допомогою нових технологій – таких як лазерне видалення волосся. Лазерна епіляція вважається одним із найнадійніших і найбезпечніших методів знищення зайвої рослинності. Якщо ти, як і ми, сповнена рішучості позбутися небажаного волосся назавжди, наша стаття – тобі на допомогу. Адже перед тим, як записатися на процедуру лазерної епіляції, обов’язково потрібно дізнатись про неї все. Отже, лазерна епіляція: чи можна і чи варто її робити, скільки потрібно процедур, щоб повністю видалити волосся, чи це безпечно?

Лазерна епіляція: що це таке

Як працює лазерна епіляція? У ході цієї процедури волосся видаляється за допомогою концентрованого пучка світлових променів – лазера. Він випалює волосяні фолікули за рахунок нагрівання пігменту, який міститься – меланіну. Саме цей пігмент відповідає за колір волосся і не лише волосся.

Меланин має одну особливість: він може поглинати світлові хвилі певної довжини (близько 700-1000 нанометрів, а один метр містить цілий мільярд нанометрів). Це поглинання не проходить просто так – згадай шкільний курс фізики, нічого не може піти у нікуди. Меланін у процесі сильно перегрівається, і його підвищена температура, само собою, передається навколишнім тканинам — тобто самому волоссю, в якому міститься меланін, і, звичайно, цибулині волосся. Волосся разом із фолікулом, у свою чергу, не витримують температури та гинуть. Якщо процедуру видалення волосся лазером проведено правильно, то шкіра при ній не страждає зовсім, особливо при використанні сучасного обладнання.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*