Яку медичну техніку для дому важливо придбати?

Температура тіла – це комплексний показник, який може багато розповісти про здоров’я людини та стан організму. Це непостійна величина, яка може змінюватись лише за кілька хвилин під впливом різних факторів. Крім того, при вимірі температури на різних ділянках тіла людини вона матиме різні значення.

Які фактори впливають на температуру

  1. Вік.
  2. Особливості організму.
  3. Стан здоров’я.
  4. Час доби.
  5. Довкілля.

Зниження або підвищення температури тіла (іноді навіть незначне) – сигнал організму про те, що в ньому можуть відбуватися якісь процеси, які потребують втручання та допомоги. Особливо якщо зниження або підвищення температури супроводжується поганим самопочуттям. Необхідно розуміти, які причини спричинили такі зміни.

Медичну техніку для дому важливо придбати тут https://shop.medhouse-group.com.ua/ru/medychna-tekhnika/.

Види температури тіла (при вимірі температури в пахвовій ділянці)

  • Низька: менше 35 ° С;
  • Знижена: 35-36 ° С;
  • Нормальна: 36-37 ° С;
  • Субфебрильна: 37-38 ° С;
  • Фебрильна: 38-39 ° С;
  • Піретична: 39-41 ° С;
  • Гіперпіретична: вище за 41°С.

Низька та знижена температура може сигналізувати про проблеми зі здоров’ям. Часто причиною низьких значень можуть бути слабкий імунітет, наслідки хвороби, переохолодження організму, гормональний збій, знижений гемоглобін, прийом деяких ліків та багато іншого. У будь-якому випадку, при низькій та зниженій температурі тіла слід звернутися до фахівця, щоб знайти причину та виключити серйозні захворювання.

Підвищена температура, крім того, що може бути ознакою порушень у роботі організму, часто є захисною реакцією на атаку вірусами та бактеріями на присутність сторонніх «агентів».

Тіло намагається позбавитися «непрошених гостей»: при температурі 38 °С більшість вірусів і бактерій гинуть або як мінімум їх «діяльність» наражається на загрозу. Саме тому багато вірусних інфекцій, гострі респіраторні захворювання (ГРЗ), грип і застуда супроводжуються підвищенням температури тіла: організм бореться!

Чому важливо проводити вимірювання температури

Навіть при незначному підвищенні температури необхідно контролювати стан організму та регулярно проводити вимірювання. Це дозволить:

  1. Визначити серйозне захворювання на ранній стадії.
  2. Спостерігати за перебігом захворювання та вчасно реагувати на зміни, щоб не допустити переходу хвороби на більш серйозну стадію.
  3. Не допускати дуже високих значення температури, які негативно впливають на стан організму.
  4. Контролювати ефективність застосовуваної терапії, її необхідність.

Як часто необхідно проводити вимірювання

Дорослим необхідно вимірювати температуру тіла 2 рази на день (вранці та ввечері) при їхньому задовільному самопочутті, при активному перебігу хвороби та високих показаннях — кожні 2–3 години.

У дітей температуру слід перевіряти вранці, вдень та ввечері, при високих значеннях кожні 2–3 години. Чим молодша дитина, тим частіше необхідно проводити вимірювання: малюк не завжди вчасно вам скаже про погіршення свого самопочуття, однорічне маля не скаже взагалі.

Особливу небезпеку висока температура становить дітей до 3-х місяців. Необхідно стежити, щоб їхня температура тіла не перевищувала 38 градусів і терміново вживати заходів щодо зниження, якщо показання наближаються до цього значення.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*