Як знайти хорошого лікаря репродуктолога у Дніпрі

Репродуктолог – відносно нова спеціалізація. Діяльність цього фахівця спрямована на подолання безплідності, досягнення вагітності. Звернутись до консультації в Дніпрі ви можете тут https://helyos.com.ua.

Хто такий лікар-репродуктолог?

Не завжди ці проблеми пов'язані з гінекологічною областю. Тому лікар призначає повне клініко-лабораторне обстеження обох партнерів та консультацію андролога для чоловіка за показаннями, а потім підбирає план лікування. Якщо досягнення вагітності природним шляхом неможливе або малоймовірне або пов'язане з генетичними ризиками, репродуктолог рекомендує допоміжні репродуктивні технології, наприклад, готує пару до екстракорпорального запліднення.

Основні патології, з якими працює фахівець:

  • безплідність різного генезу;
  • невиношування вагітності.

Також репродуктолог допомагає парі визначити оптимальний час для зачаття, при необхідності підбирає відповідні методи індивідуальної контрацепції.

Що лікує репродуктолог?

Репродуктолог-гінеколог займається встановленням причин та лікуванням безплідності, невиношування вагітності, профілактикою передачі генетичних захворювань від батьків дітям.

Що входить до первинної консультації?

На консультації ви знайомитеся зі своїм лікарем. Прийом у лікаря-репродуктолога – сімейна консультація, сюди приходять парами. На першій зустрічі лікар збере повну інформацію про ваше здоров'я. Прийом лікаря-репродуктолога триває 15-30 хвилин. Лікар оцінює стан вашого репродуктивного здоров'я, робить огляд, УЗД матки та придатків, призначає додаткові дослідження, якщо це необхідно. І, звичайно, відповідає на всі ваші запитання.

На прийомі будьте готові відповісти на такі запитання:

  • Як часто ви живете статевим життям?
  • Як і коли востаннє ви запобігали вагітності?
  • Коли у вас була остання вагітність і чим вона закінчилася?
  • Скільки вам повних літ?
  • Чи потрібна спеціальна підготовка до прийому лікаря-репродуктолога?

Якщо це ваша перша консультація, приходьте раніше на 30 хвилин для оформлення картки у реєстратурі

Якого дня циклу краще прийти на консультацію?

Ми запрошуємо на прийом незалежно від дня циклу. Таким чином, ви зможете якнайшвидше почати свій шлях до довгоочікуваної вагітності. Якщо лікареві знадобиться додатковий огляд на УЗД, він запросить вас на певний день циклу.

Чи обов'язково приходити подружжю/партнерам?

Якщо ви вперше збираєтеся на консультацію до репродуктолога, краще прийти до лікаря разом з партнером. Специфіка методів репродуктивної медицини полягає в тому, що незалежно від проблеми лікувальні процедури проводяться для обох партнерів, навіть якщо пара безплідна виключно через чоловічий або жіночий фактор. До того ж, візит до репродуктолога є дуже серйозним кроком для пари, тому буде правильно, якщо цей крок партнери зроблять спільно.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*