Як виховати дитину з аутизмом?

Фільм «Темпл Грендін» виявиться вам корисним

Коли ви відчуєте, що вашу дитину не розуміють, що ваші гірші страхи розростаються, візьміть упаковку серветок і перегляньте фільм «Темпл Грендін», реальну історію жінки з аутизмом, яка стає кваліфікованим фахівцем з психології тварин та захисником прав аутистів. Цей фільм розповідає про жертви, які принесла мама Темпл, пояснює, як працює її розум, і є дивовижним джерелом інформації. Купуйте DVD, відправте його членам сім'ї на Різдво, а вчителеві дитини позичіть свій екземпляр. Фільм у доступній кожному вигляді показує, що таке аутизм. Це набагато реалістичніша інтерпретація сильних і слабких сторін дітей з аутизмом, ніж «Людина дощу». Сприймайте його як "введення в аутизм" для тих, хто хоче знати про це більше.

Ви зненавидите слова «дурник» та «дивний»

Коли у вашої дитини аутизм, такі слова як «дурник», «тупий» або «дивний» знаходять зовсім інший зміст. Коли ви чуєте, як хтось називає так вашу дитину, луна цих слів звучатиме у вас у голові кілька днів. Особливо сумно, коли син або дочка потім використовує ті ж самі слова, щоб описати себе. Ви, можливо, навіть почнете фантазувати про те, щоб написати листа до редакції словника Мерріам-Вебстер та попросити їх виключити ці слова з англійської мови. Втім, це лише слова, і ви з дитиною навчитеся їх ігнорувати.

Додайте слово «адвокат» у своє резюме

Практично будь-який батько дитини з РАС може розповісти історію про лікаря, вчителя, терапевта, іншого батька або навіть дитину, які сумнівалися у здібностях його сина чи дочки. Завжди будуть ті, хто вірить у вас і в кожен ваш крок, і ті, хто не вірить – чи то необізнаний лікар, який пророкує вам безрадісне майбутнє, чи мама однокласника, яка запросила на день народження всіх, окрім вашої дитини. Будь-який батько має бути захисником своєї дитини, але ця роль стає ще важливішою, якщо ваше чадо не каже, не розуміє соціальних нюансів або не усвідомлює, коли до неї поставилися несправедливо. Ваша залученість, впевненість та рішучість допоможуть дитині реалізувати свій потенціал.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*