Як вибрати тур в Єгипет? Чим CACTUS Travel краще за інших?

У Єгипет їхати можна! Показую це на власному прикладі — недавно я повернулася з подорожі тривалістю майже в місяць. Виходить, побувала у відносно новому Єгипті: після зняття локдауна і відкриття кордонів. Вибрати тур можно спiльно з CACTUS Travel тут https://travel.c.ua/.

Звичайно, на такий довгий термін одне місце проживання швидко набридне, тому в поїздці я відвідала всі популярні курорти Єгипту. Розповім, ніж Шарм виграє у Хургади (або навпаки?), Про тихі бухти і про інше єгипетське узбережжя з білосніжними пляжами.

Як я і передбачала, тут маса всього — це величезна країна. Мені треба було відвідати її двічі, щоб зрозуміти, куди краще поїхати в Єгипет. Навіть трохи прикро, що ми, російські туристи, традиційно обмежуємося місцями на букву «Ш» і «Х».

Ось нечисленні курорти Єгипту, де краще відпочивати на море:

  • Шарм ель шейх
  • Хургада
  • Дахаб
  • Марса Алам
  • Олександрія

Цього разу я відкрила для себе прекрасний маленький містечко Дахаб. Сюди їздять не за пляжами, а за активними розвагами — дайвінгом і кайтінгом. Також непогано відпочила в Хургаді з піщаними пляжами, досліджувала коралові рифи Шарм-ель-Шейха і наслухалася розповідей про Олександрії — райському куточку з білим піском (щодо «райського» можна посперечатися, але пісок і справді білий).

Як зараз потрапити до Єгипту?

Для росіян країна відкрита до одній з умов:

  • до вильоту обов'язково здати ПЛР-тест і пред'явити довідку з негативним результатом на посадці і на кордоні (термін її дії — 72 години з моменту здачі аналізу);
  • або показати сертифікат з qr-кодом з держпослуг (з моменту другої дози супутника повинно пройти не менше 14 днів). Дітям до 6 років нічого не треба.

Плюс, якщо прилітаєте в Хургаду або Каїр, треба заплатити візовий збір у $ 25. На аеропорт Шарма це не поширюється.

З Москви і регіонів на даний момент полетіти на Червоне море найпростіше путівкою — нарешті дозволили чартерні перевезення. Ми всі радіємо і шукаємо закинуті на горище тапки-кораллкі. Подивитися, прицінитися до турами до Єгипту — з прямими рейсами до Хургади і Шарма! — можна на онлайн-пошукових системах.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*