Як вибрати препарат для косметичних ін’єкцій Показання до застосування

Батько медицини Гіппократ говорив: «Якщо є кілька лікарів, з яких один лікує травами, інший – ножем, а третій – словом, насамперед, звернися до того, хто лікує словом». Цей вислів має дуже глибоке значення, і належить воно до лікарів усіх спеціальностей. До фахівців естетичної медицини пацієнти звертаються не лише за красою, а й за внутрішньою гармонією, певною психологічною допомогою та, обов'язково, покращенням якості життя. Тільки посередні косметологи вважають, що їхня можливість допомогти пацієнтові обмежується стандартними навичками, а ось кращі фахівці, які мають великий багаж знань, чудово розуміють, що всі вони успішно можуть застосовувати у своїй практиці. Ця стаття про те, як застосовується ботулотоксин при мігрені, і навіщо косметологам такі необхідні ці знання.

Як застосовується ботулотоксин при мігрені та чому косметологи повинні це знати

Кожен практикуючий косметолог, який протягом хоча б кількох років веде постійний прийом пацієнтів, впевнено скаже, що його кабінет – це не тільки місце, де створюється краса. У кріслі фахівця естетичної медицини пацієнт нерідко відкриває свою душу, розповідає про наболіле, і, зрозуміло, шукає підтримки та допомоги.

Навіщо косметологам потрібно знати про застосування ботулотоксину Botulax 100U Ботулакс при мігрені? Насамперед, тому що пацієнти з цим діагнозом нерідко приходять до естетистів, скаржачись на сильний головний біль, і пов'язані з цим втома та знемога, які відбиваються на зовнішньому вигляді, старять пацієнта та погіршують якість його життя.

Важливі особливості застосування ботулотоксину при мігрені

Крім того, ботулотоксин – це препарат, з яким косметологи безпосередньо працюють, і з яким добре знайомі їхні пацієнти. Людина, яка неодноразово бачила ефективність ботулотоксину на своєму обличчі, не з чуток знає про його безпеку, а також переконалася у кваліфікації свого косметолога, з величезною радістю та вдячністю сприйме інформацію про можливості цього препарату в лікуванні мігрені від фахівця, якому довіряє. Саме тому косметологам і потрібні знання про сучасні можливості ботулінотерапії.

Ботулотоксин при мігрені:

  • як було виявлено ефективність ботулотоксину при мігрені;
  • у яких випадках застосування ботулотоксину при мігрені буде ефективним;
  • механізм дії ботулотоксину під час лікування мігрені;
  • як виконуються ін'єкції ботулотксину під час мігрені: точки введення.

Як було виявлено ефективність ботулотоксину при мігрені

Спочатку ботулотоксин застосовувався в неврології для лікування спастичності та м'язових спазмів, і лише через деякий час його дивовижна здатність розслаблювати м'язи і, таким чином, усувати зморшки, зробила його одним із найефективніших препаратів в естетичній медицині. Популярність ботулінотерапії в 90-х роках і дала можливість відкрити ще одну властивість ботулінічного токсину: естетисти помітили, що у пацієнток, які страждали від мігрені, і яким виконували ін'єкцію ботулотоксину за естетичними показаннями, напади захворювання ставали рідкішими. В результаті численних досліджень дійсно була доведена ефективність ботулінотерапії в корекції мігрені. Це єдиний випадок, коли препарат, який спочатку застосовувався у неврології, пішов у естетику, а потім знову повернувся до неврології, але вже з додатковими показаннями до застосування.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*