Як максимально швидко та ефективно омолодити шкіру обличчя? — Плюси біоревіталізації

Унікальна методика глибокого зволоження шкіри, що втомилася. Прекрасна підготовка шкіри обличчя до Нового року, дня народження, весілля та іншої важливої ​​події!

Які основні переваги, звертаючись до сучасного центру косметології adassa.com.ua в Україні?

 1. Здоровий вигляд та природне сяйво. Гіалуронова кислота активізує вироблення колагену в тканинах
 2. Поліпшення тонусу. Препарат проникає у глибокі шари шкіри, де не здатні працювати навіть високоефективні сироватки з anti-age-ефектом.

Внаслідок природних процесів старіння, впливу негативних зовнішніх явищ шкіра стає тьмяною, з’являються носогубні складки, зморшки під очима. Процедура біоревіталізації обличчя підвищує пружність, тонус шкіри, повертає сяйво, покращує зовнішній вигляд загалом. При процедурі косметологи роблять ін’єкції під шкіру препаратами з урахуванням гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота — найкращий природний зволожувач та природний компонент організму. Біоревіталізація особи активізує вироблення в організмі колагену, заповнює зморшки, інтенсивно зволожує тканини.

Які проблеми вирішує процедура

 1. Підвищення пружності шкіри
 2. Підвищення тонусу шкіри
 3. Поява природного здорового сяйва
 4. Усунення зморшок та дефектів шкіри
 5. Комплексне покращення зовнішнього вигляду
 6. Підготовка до Нового року, дня народження, весілля та іншої важливої ​​події!

Суть процедури

Біоревіталізація дає шкірі додаткову енергію, живить її вітамінами. Це особливо важливо в міжсезоння, коли з’являється ефект «втомленої» шкіри. Сеанс біоревіталізації, при якій препарати з гіалуроновою кислотою вводять у глибокі шари шкіри, вирішує проблеми, які не здатні усунути сироватки з anti-age та ліфтинговим ефектом. Косметичні засоби торкаються поверхневих шарів шкіри, а біоревіталізація працює на клітинному рівні.

Ін’єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти:

 1. Стимулюють в організмі процеси вироблення власного еластину, підвищують тургор.
 2. Добре зволожують, живлять.
 3. Надають шкірі свіжості.

Крім кислоти, у складі препаратів можуть бути антиоксиданти, вітаміни, амінокислоти. Препарат для процедури підбирає косметолог із урахуванням типу шкіри пацієнта. Для усунення сухості, розгладження рельєфу використовуються біоревіталізанти на основі чистої гіалуронової кислоти. При опущенні тканин (птоз) можуть застосовуватися склади з кислотою і мезоліфтером. Для харчування шкірою косметологи рекомендують коктейлі із кислотою, вітамінами та іншими активними речовинами.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*