Вітаміни та БАДи в Україні

Від правильної роботи органів травної системи залежить і якість засвоєння корисних речовин, які отримують з їжею, і наше самопочуття. Але не завжди шлунково-кишковий тракт функціонує у нормальному режимі. У такому разі як додаткова підтримка організму можна приймати біологічно активні добавки і вітаміни для шлунка і кишечника.

Що може входити до складу добавок та вітамінів для ШКТ

  1. Ферменти. Ці речовини, що діють, сприяють процесам перетравлення їжі, що особливо важливо при надмірному і неправильному харчуванні.
  2. Пре-і пробіотики. БАД і вітаміни для ШКТ можуть містити компоненти, необхідні підтримки оптимального складу кишкової мікрофлори.
  3. Натуральні харчові волокна. Перетравлена ​​і неперетравна клітковина у складі засобів збільшує обсяг кишкового вмісту. Натуральні харчові волокна сприяють очищенню кишечника від шлаків.

Препарати для відновлення мікрофлори кишечнику

Що таке мікрофлора кишечника?

Всім добре відома роль бактерій у розвитку хронічних та гострих захворювань. Але водночас існують бактерії, які приносять користь організму господаря. Така взаємовигідна співпраця бактерій та організму людини називається симбіозом. Ця сукупність «хороших» мікроорганізмів, що у нашому тілі як зовні, і усередині, що забезпечує нормальну життєдіяльність людині, і є МИКРОФЛОРА. І абсолютна першість за кількістю та видовим розмаїттям бактерій в організмі належить кишечнику. Вітаміни та БАДи в Україні ви можете замовити тут https://multivitamin.com.ua/.

Процес формування мікрофлори починається з народження дитини. До цього, при нормальному перебігу вагітності, у всьому організмі дитини немає жодної бактерії. Вже під час пологів організм дитини починає знайомитись із мікроорганізмами матері. В основному для дитини важливими є лактобактерії, які є першими захисниками від інфікування. Після народження та у процесі вигодовування, заселення кишечника бактеріями лише посилюється. Здебільшого це біфідобактерії. Відносно стабільним склад бактерій стає до першого місяця життя дитини.

В даний час всі вчені дійшли висновку, що організм людини і мікроорганізми, що його населяють, — це єдина функціонуюча система. Але найбільше вражають дослідження, які говорять про тісний взаємозв’язок мозку та кишечника. Саме кишечник та його мікрофлора впливають на психічний та емоційний стан. Тобто пригніченість та депресія можуть бути наслідком порушення складу бактерій у кишечнику або порушенням їх кількості.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*