Розкішні і стильні дивани

Обстановку в будинку можна вважати затишній тільки в тоді, коли в ній присутній диван. Саме цей предмет меблів створює в кімнаті атмосферу спокою, умиротворення і тепла. Диван універсальний за своєю природою. На ньому приємно відпочивати, грати з дітьми, дивитися телевізор або просто спати. Розкішні і стильні дивани ви можете заказати через магазин https://lux-mebli.net/g12564494-divani-luxury.

Категорії диванів розрізняються:

 • за видами трансформації,
 • за варіантами конструкцій,
 • за варіантами використання,
 • за габаритами,
 • по місткості.

Моделі за видами трансформації

Вони бувають розкладними, викотними і розворотного.

Найпоширеніші розкладні моделі — книжка і кушетка. Це найстаріші варіанти розкладних диванів, популярні і практичні, рівні й компактні. Недолік полягає лише в тому, що перед трансформацією меблі потрібно відсувати від стінки. Перевага кушетки в її компактності. Мінус її в тому, що вона одномісний.

Викатні моделі м'яких меблів вважаються найбільш довговічними, простими і міцними. Такі дивани ніколи не ламаються, їх не потрібно відсовувати від стіни, вони більш просторі, рівні і в їх конструкцію додані відділення для зберігання білизни.
Цікава модель — єврокнижка. Вона теж легко розкладається, але не псує підлогове покриття, так як не має роликів. Такий диван обходиться малим простором. Особливістю еврокнижки є те, що вона укомплектована великою кількістю подушок і валиків.

Дивани розгортаються видів — дивани-розкладачки. Конструкція їх механізму складніша, що діє за принципом розгортання. Найпоширеніша модель — французька розкладачка. Вважається модною і сучасною. Дивани-расскладушка небажано використовувати часто. Вони не так комфортні іне дуже міцні. Такі моделі ще називають гостьовими.

Види диванів по конструкціях

 1. Стаціонарні.
 2. Модульні.
 3. Острівні.
 4. Кутовий диван зі спальним місцем.

Характерна особливість стаціонарних диванів в тому, що вони не змінюють розмір і форму. Як правило, ставлять їх біля стіни. Задня обробка завжди трохи скромніше, так як її не видно. Моделі стаціонарних варіантів мають частіше пряму, іноді кутову форму.

Модульні дивани складаються з декількох частин. Вони цікаві тим, що можуть змінювати форму в залежності від розстановки частин. Модулі можна перетворити в самостійну м'які меблі. Мінус таких диванів в їх високій ціні.

Острівні дивани — найстильніший і дорогий варіант. Для їх розміщення потрібні великі вільні кімнати, так як вони не варті біля стіни, розташовуються посередині. Недолік полягає ще і в тому, що острівні дивани не можна використовувати як спальне місце.

Види диванів по наповнювача

 • З пружинними блоками.
 • З наповнювачем без пружин (поролон, пінополіуретан, латекс).

Види диванів за варіантами оббивки

 • Натуральні (щільні бавовняні тканини, шкіра, шовк, гобелен).
 • Синтетичні (дермантин).
 • Напівсинтетичні (шинил, флок).

Вважається, що тканина при покупці не настільки важлива, так як її легко можна замінити.

Під час придбання дивана слід загострити увагу на наступні деталі. Якість швів вкаже на загальний рівень меблевого виробу. Матеріал каркаса: дерево, метал і фанера зроблять диван міцним, а ДСП буде руйнуватися через крихкість і нестійкість до вогкості. Наповнювач кращий пружинний або щільний поліуретановий. Текстиль можна підбирати на свій смак або під інтер'єр, але стежити, щоб він був досить щільним,

Головний критерій вибору — якісний трансформирующий механізм.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*