Паркан, сітка і огорожі у Хмельницькому

Паркан із сітки є найпопулярнішим видом огорожі для садових та дачних ділянок. Конструкція металевого паркану складається з опор, зварних секцій, кріплення. Секції із 3D сітки мають горизонтальний фігурний вигин, який забезпечує жорсткість огорожі. Панелі із 2D сітки мають іншу конструкцію. Вертикальні прутки, що утворюють осередки, одинарні, а прутки, що йдуть по горизонталі — подвійні. Для захисту від корозії усі елементи огорожі оцинковують, а зверху покривають порошковою фарбою чи полімерним складом.

Пропонуємо купити паркан сітку та огорожі у Хмельницькому 2Д та 3Д безпосередньо від виробника з доставкою та монтажем. Гарантуємо якість матеріалів та конструкцій, суворо дотримуємось обумовлених термінів. Вартість паркану «під ключ» залежить від вибору матеріалу, висоти секцій, довжини огорожі. Замовити індивідуальний розрахунок вартості можна у наших консультантів.

Такий паркан не потребує фарбування – декоративно-захисне покриття не боїться дощу, снігу, перепадів температури, не вигоряє на сонці. На відміну від рабиці, сітка Гіттер не провисає під власною вагою. Зварні панелі зберігають свою форму протягом усього терміну служби. При невеликій масі зварні панелі мають високу міцність, мають антивандальні властивості. Товсті сталеві прути неможливо розігнути або зламати, перелізти через високий паркан теж не вийде — верх кожної панелі "прикрашають" гострі кінці прутів.

Огородження із зварної сітки встановлюють навколо садових та дачних ділянок, територій багатоквартирних будинків та заміських котеджів, автостоянок, складів, об'єктів промислового призначення. Сітчастий паркан надійно захищає територію від сторонніх, не створює суцільної тіні, не заважає вільній циркуляції повітря. Ставити таку огорожу можна як з лицьового боку дачної ділянки, так і по межі. До переваг забору з сітки 2D і 3D відноситься просте і швидке встановлення.

Основні етапи монтажу

  1. Підготовчі роботи. Виконується розмітка ділянки, позначаються точки встановлення опор.
  2. Земляні роботи. По розмітці вручну чи механізованим способом бурять свердловини.
  3. Монтаж опор. У лунки встановлюють стовпи, бетонують на всю глибину або забутовують.
  4. Встановлення панелей. До стовпів кріплять секційні стовпи за допомогою кріпильних пластин.
  5. Встановлення заглушок. Верх опорних стовпів закривають заглушками, щоб запобігти попаданню всередину води, сміття, листя.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*