Конструктор аналог Лего — розумний вибір і краще співвідношення ціна/якість

LEGO — це, поза всяким сумнівом, дуже круто. Про цього конструктора мріють і діти, і їхні батьки. Але вартість ігрових наборів дуже висока, тому багато хто змушений купувати аналоги. Про них ми розповімо в нашому огляді.

Особливості

Компанія LEGO поставила досить високу планку якості конструкторів. У цих виробах продумано кожну деталь: техніку кріплення, габарити, форму, а також матеріал виготовлення. Ці ігрові набори як розважають, але й розвивають уяву, стимулюють дрібну моторику й сприяють активізації логічного мислення. В асортиментному переліку присутні також блоки для збирання програмованих модулів. Продукція набула поширення в гуртках програмування та робототехніки, а в ряді країн навіть увійшла до освітньої програми учнів початкових шкіл.

Проте брендові іграшки не мають недоліків. По-перше, через завищену ціну не кожен батько має можливість придбати своїй дитині фірмовий конструктор. По-друге, залежно від загальної платоспроможності населення варіюється обсяг наборів, що поставляються в різні країни. Найширший асортимент пропонується у США, трохи менше – у країнах ЄС.

У Росії ж вибір конструкторів цієї марки вкрай убогі — саме тому компанії-конкуренти зуміли відвоювати собі левову частку ринку. Це й не дивно, адже конструктор має той самий функціонал, до того ж представлений у великій різноманітності сюжетів та комплектності. При цьому вона продається за демократичною ціною.

Якщо вироби марки LEGO визнані еталоном якості, всі без винятку дешеві аналоги — не більше ніж спроби йому відповідати. Хоча деякі з них, слід визнати, досить вдалі. Одним із головних конкурентів датського бренду є виробники з Китаю. Купити набори конструкторів з Піднебесної можна не тільки на сайті «Аліекспрес», але також і в російських магазинах.

Якщо ви шукаєте якісний і при цьому недорогий аналог, радимо розглядати в першу чергу вироби фірм, представлених у нашій добірці.

SLUBAN

Цей виробник — кращий лего аналог та вважається одним з найбільш точних з точки зору опрацювання елементів та палітри кольорів своїх конструкторів. В асортименті представлено кілька лінійок: "Місто", "Поліція", "Замок", "Армія", "Пожежна станція", "Космос" та деякі інші. Всі блоки сумісні з LEGO, хоча злегка розрізняються за формою — відмінності стосуються міні-фігурок, які більш округлі.

Існують дуже маленькі комплекти SLUBAN (не більше 50 деталей), так і потужні конструктори з 1000 і більше складовими. Число бракованих деталей досить мало, блоки, що слабо скріплюються, зустрічаються рідко.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*