Форм-фактор сумки — це важливо!

Форм-фактор

Найбільш поширена форма, і цифри продажів підтверджують це, — прямокутник. При цьому вертикальний або, навпаки, з горизонтальною орієнтацією — не має значення: кількість моделей приблизно 50 на 50. Але форма завжди класична: ніякі рюкзачки, шоппери або сумки-мішки на роль повсякденному не підходять. Виняток — якщо вважаєте за краще відповідний стиль в одязі, а оточення допускає відхилення від класичних канонів для основної сумки. На сайті https://svit-sumok.com.ua/ru/category/kozhanye-sumki/ представлений широкий асортимент сумок найвищої якості! Без покупки Ви точно не підете!

Друга, не менш важлива складова — її жорсткість. Щільні боковини мало того, що оберігають вміст (особливо це важливо для пересуваються громадським транспортом у години-пік), так ще й виглядає такий атрибут більш солідно. Навіть якщо модель коштувала зовсім смішних грошей. Тільки не купуйте сумку-коробочку: це позавчорашній день.

Нарешті, третя складова, що дозволяє зробити єдино правильний вибір — зверніть увагу на обрізка кутів: його не повинно бути зовсім або допустимо мінімальне. Рішення мало того, що «з’їдає» корисний об’єм, так ще й виглядає надто грайливо. Хоча дана особливість не в тренді цього сезону, чимало подібних моделей є в асортименті навіть найвідоміших виробників.

І звичайно, не підходять на роль щоденної сумки зовсім екзотичні варіанти, на кшталт повністю круглої, трикутної або сумки-книжки. Залиште їх на вихід або для більш доречного випадку.

Колір

Класичне рішення, якого дотримувалися ще наші бабусі, це біла сумочка на літо, чорна — на холодну пору року. Навіть багато іменитих модельєрів допускають послаблення цього правила тільки на користь бежевого і сірого відтінків. І то не всіх.

Ось тільки багато хто справедливо вважає такий мізерний вибір пережитком минулого, вважаючи за краще значно розширити колірну гамму, яка підходить для основної сумочки. Тому якщо вам не 55+, і статус і положення не зобов’язують дотримуватися строгих норм-правил, обов’язково придивіться до варіантів:

  • коричневому: від самого світлого до тону чорного шоколаду;
  • синьому: ніжно-блакитний на літо і темний під холодний сезон;
  • легким відтінкам рожевого або фісташки;
  • приглушено-червоного, бордового, навіть брудно-фіолетового;
  • найсвітлішим або, навпаки, темним відтінкам зеленого;
  • тоді як зовсім юним дамам правилом, що основна сумка повинна бути однотонною, можна знехтувати: реалізація фантазій не обмежена нічим.

А в іншому рекомендація тільки одна: уникайте яскравих, кричущих кольорів, і все буде гармонійно і доречно.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*