Замовити Суші в Ужгороді – легко і смачно разом з Viva Sushi

Суші та роли: користь та шкода для здоров'я

В останні кілька років в Україні ця страва здобула велику популярність. Сьогодні роли та суші Ужгород можна придбати у практично будь-якому кафе великого міста. Також їх готують у домашніх умовах. Суші та роли складаються з декількох інгредієнтів, кожен з яких може принести користь для організму.

Чим відрізняються суші від ролів

Суші та роли – популярна страва не лише в Японії, а й в Україні. Вони відносяться до продуктів швидкого приготування, але на відміну від гамбургерів та інших подібних страв приносять користь для організму.

Суші та роли – різні страви, які мають такі відмінності:

 1. Зовнішній вигляд. Саме на нього звертають свою увагу насамперед. Суші та роли відрізняються своєю формою. У першому випадку основою є рис, з якого формують кульку, а потім коржик. На неї укладають начинку. У деяких випадках використовуються спеціальні водорості – норі. Вони дозволяють зафіксувати суші у потрібній формі. Роли — це підвид суші. Але вони виглядають як нарізаного рисового рулету. Сьогодні їх часто прикрашають запеченими соусами, які надають їм особливого смаку.
 2. Інгредієнти. Суші та роли складаються з рису. Щоб він мав певні властивості, використовується особлива технологія варіння. Але різниця між сушами та ролами полягає в їхній начинці. Для ролів, крім морепродуктів, використовують вершковий сир, цибулю, томати, курку, авокадо та інші компоненти. До складу рол входять лише рис, морські водорості та морепродукти.

Таким чином, суші та роли відрізняються не тільки за своїми смаковими якостями, але й формою, змістом. Але всі вони мають дивовижний смак, приносять користь організму при правильному вживанні.

Склад та калорійність

Роли і суші, завдяки безлічі компонентів, що входять, багаті мікроелементами і вітамінами. Основними серед них є:

 • Кальцій. Є основним мікроелементом, який бере участь у будові кісткової тканини, підтримує здоров'я зубів, нігтьових пластин.
 • Магній. Необхідний для правильної роботи серця, зростання м'язової тканини.
 • Калій. Бере участь у багатьох процесах організму. Він також стосується основних елементів, без яких не зможуть правильно працювати серцева, нервова системи, м'язова тканина.
 • фосфор. Риба багата на цей мікроелемент. Він відповідає за передачу генетичної інформації та входить до складу ДНК.
 • Йод. У морепродуктах міститься достатня кількість. Він необхідний правильної роботи ендокринної системи, особливо щитовидної залози, що виробляє безліч гормонів, які регулюють функціонування всіх органів.
 • Вітамін А. Потрібна у достатній кількості для правильної роботи зорового апарату. При його недостатності виникають такі захворювання, як далекозорість та короткозорість та інші.
 • Вітаміни групи В. Вони потрібні для нормальної працездатності нервової системи. Також підтримують роботу м'язів, серця, зорового апарату та багатьох інших органів, систем.
 • Вітамін К. Потрібна для працездатності системи кровообігу. Мікроелемент бере участь у синтезі кров'яних клітин.
 • Вітамін С. У суші та ролах він присутній у невеликій кількості. Його вміст підвищується при додаванні до них авокадо чи інших продуктів. Вітамін має як властивість підвищувати імунітет, а й бореться з патогенними мікроорганізмами.

До складу суші, ролів, входять інші мікроелементи, такі як цинк, селен та інші вітаміни. Усі вони необхідні організму підтримки його роботи, зміцнення захисних сил.

Калорійність суші та ролів залежить від їх складу. Наприклад, у 100 грамах «Каліфорнії» міститься лише 100 ккал. В інших варіантах страви їх зміст варіюється від 100 до 400 ккал.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*