Як завагітніти: консультація та допомога репродуктолога в Одесі

Процес зачаття може бути непростим і іноді займає певний час. Деяким жінкам вдається завагітніти після спроб протягом перших місяців, тоді як в інших жінок це може тривати роки. Коли жінка не може завагітніти протягом тривалого часу, це може викликати у неї стрес та занепокоєння.

Головне, перестати панікувати, оскільки стресові ситуації негативно впливають на стан організму для зачаття дитини. Потрібна консультація репродуктолога, лікаря з вузькою спеціалізацією, який вивчає проблеми безплідності чи дисфункції жіночої репродуктивної системи.

Репродуктологи клініки «Надія Одеса» допоможуть вам з’ясувати ймовірні причини безуспішних спроб завагітніти, а також призначать індивідуальний курс лікування. Це наблизить вас із чоловіком до бажаної мети – стати щасливими та дбайливими батьками.

Часті причини, чому не вдається завагітніти

Проблеми з репродуктивними функціями жінки та чоловіка

Одна з основних причин, чому не вдається завагітніти, це незаплідненість. Це може бути викликано різними факторами, такими як:

  • Проблеми зі сперматозоїдами. Недостатня кількість сперматозоїдів або їх низька рухливість можуть ускладнювати процес зачаття.
  • Порушення у яєчниках. Деякі жінки можуть мати проблеми з яєчниками, які можуть впливати на їхню здатність до овуляції або на якість яйцеклітин.
  • Порушення у матковій трубі. Перешкоди в матковій трубі, такі як запалення або пухлини, можуть ускладнювати проходження сперматозоїдів та яйцеклітин.
  • Порушення у шийці матки. Деякі жінки можуть мати проблеми з шийкою матки, які можуть впливати на якість слизу та перешкоджати проходженню сперматозоїдів.

Неправильний спосіб життя

Деякі фактори способу життя також можуть впливати на здатність завагітніти. Це можуть бути:

  • Вживання алкоголю та куріння. Відомо, що вживання алкоголю та куріння може негативно впливати на репродуктивну функцію чоловіків та жінок.
  • Надмірна вага або недостатня вага. Зайва або недостатня вага може впливати на репродуктивну функцію жінок та чоловіків.
  • Стрес. Тривалий стрес може впливати на репродуктивну функцію жінок та чоловіків.

Вік також може впливати на здатність завагітніти. У будь-якому випадку рекомендуємо записатися на консультацію до репродуктолога до клініки репродуктивної медицини «Надія Одеса».

Якщо попередні спроби зачати дитину не були успішними, потрібно з’ясувати причину, зайнятися здоров’єм. Ваше завдання полягає в тому, щоб допомогти жіночому або чоловічому організму активізуватися для досягнення мети.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*