Як філери допомагають жінкам зберігати молодість?

Філери для обличчя є наповнювачами гелеподібної консистенції зі стабільною структурою, які вводяться ін'єкційним шляхом під шкіру. Вони допомагають усунути недосконалості, виправляти естетичні дефекти. Назва походить від англійської "fill", що означає заповнювати.

Спеціальний склад препарату, який доставляється у глибокі шари шкіри, заповнює зморшки та глибокі борозни зсередини. Наповнювачі тримають форму, не розтікаються всередині, при цьому вони мають 100% сумісність з організмом людини. Через деякий час вони розсмоктуються і виводяться природним шляхом — через лімфатичну та кровоносну системи. Зазвичай філери в косметології вводяться в складки носогубному трикутнику, в куточки рота, а також в губи і вилиці для надання їм об'єму, в спинку носа для корекції форми. Філери Sardenya Deep (Сарденія Діп) є найкращими на ринку!

Що таке філери для обличчя?

Філери для обличчя — це препарати гелевої консистенції, здатні при введенні в шкірні шари або під м'яз коригувати овал обличчя та прояви природних або ранніх ознак старіння. Філери поширені в естетичній медицині як частина антивікової терапії або основний інструмент безопераційної контурної пластики.

Для досягнення вираженого косметичного ефекту без побічних реакцій ін'єкції вимагають дотримання кількох умов:

  • вони повинні виконуватися кваліфікованим та досвідченим лікарем, добре знайомим з анатомічними особливостями людської особи;
  • препарат вибирається з урахуванням ваших індивідуальних особливостей та потреб, обов'язково якісний та сертифікований контролюючими організаціями як дермальний філер;
  • голки підбираються залежно від густини препарату;
  • Процедура проводиться в клініці (ін'єкції, що проводяться вдома, небезпечні ускладненнями).

При виконанні цих умов ризик отримати запалення та гематоми у точках введення препарату значно знижується, і філер розподіляється саме так, як треба.

Особливості процедури

Філери для обличчя — що це за процедура і як підготуватися до неї? Незважаючи на те, що препарат вводиться через найтонші голки, на деяких ділянках обличчя (губи, область носа) відчуття можуть бути дуже болючими. Обговоріть з лікарем ваш больовий поріг та необхідність місцевої анестезії, а також вашу схильність до алергій, хронічні захворювання та самопочуття зараз.

Крок 1. Лікар проводить очищення шкіри обличчя, використовуючи м'який антисептик.

Крок 2. Безпосередньо ін'єкції. Їх кількість визначає косметолог, відштовхуючись від дозування препарату та бажаного ефекту.

Крок 3. Після ін'єкцій лікар масажує шкіру для рівномірного розподілу філлера.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*