Особливості закріплення волосся на заколках в зачіску

Використання накладного волосся на заколках дозволяє самостійно збільшувати густину і довжину без застосування спеціального інструменту і сторонньої допомоги. Даний метод досить простий у реалізації, оскільки накладне волосся вже має спеціальні кріплення в основі кожного пасма. Якщо ви ще не знаєте, де придбати якісне волосся на шпильках, обов’язково загляньте в каталог інтернет-магазину Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g497916-volosy-zakolkah.

Поетапний процес фіксації накладного волосся

Конструктивно накладне волосся — це треси (прошиті стрічки), які мають в основі плоскі металеві або пластикові шпильки. Для зручності використання у кожній шпильці передбачена силіконова накладка, яка не дозволяє накладним пасмам сповзати з натурального волосся. Комплект накладного волосся найчастіше складається з 4-8 трес.

Найширше пасмо закріплюється в потиличній ділянці. Для цього за допомогою гребінця з металевою ручкою-хвостиком відокремте горизонтальним проділом волосся на потилиці і зробіть прикореневе начісування. Розкрийте шпильку на тресі, просмикніть хвостик в основу начосу максимально близько до голови і закрийте її.

Гребінцем з гострим хвостиком відокремте пасмо волосся шириною близько 5 см у скроневій зоні. Виконайте начісування і зафіксуйте шпильку. Якщо у вас гладке пряме волосся, яке погано тримається в зачісці, додатково зафіксуйте начіс невеликою кількістю лаку. Аналогічно закріплюються усі треси накладного волосся. Верхній шар волосся в тім’яній зоні розташовується зверху і закриває шпильки. Акуратно розчешіть всю масу волосся, притримуючи його біля основи.

Після кріплення натуральні треси з власним волоссям можна завивати плойкою або стайлером.

3 поради кріплення накладного волосся на заколках

  1. Використовуйте лак сильної фіксації, наносьте його максимально близько до прикореневої зони.
  2. Виконуйте начісування перед кріпленням накладного волосся на заколках рухаючи розчізкою в одному напрямку «від кінчиків до коренів».
  3. Якщо ви плануєте надалі накручувати накладне волосся на шпилька, робіть це на останньому етапі разом із власним волоссям.

Для того, щоб накладне волосся на заколках і надалі надійно трималося, не забувайте обережно знімати шар стайлінгу, який накопичується на силіконових фіксаторах.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*