Кленовий сироп — де застосовується і корисні властивості

Кленовий сироп — дуже чистий натуральний продукт без додавання будь-яких хімічних компонентів, містить безліч мінералів, таких як залізо, магній, марганець, кальцій, фосфор, калій, натрій, цинк, а також велика кількість комплексу вітамінів B, насамперед тіаміну. Це справжній потік антиоксидантів, у тому числі поліфенолів, які допомагають подолати такі недуги, як рак та серцево-судинні захворювання. У кленовому сиропі менше цукру, ніж у меді, і дуже низький вміст фруктози. Тому його рекомендують усім, хто хоче зменшити калорійність свого харчування. Його можна вживати навіть діабетикам. Фітогормони, що містяться в кленовому сиропі, відомі як абсцизова кислота, корисні для гарної роботи підшлункової залози. Замовити кленовий сироп ви можете тут https://deluxe.com.ua/catalog/siropyi-i-pastyi/klenovyiy-sirop.html.

У цей кленовий сироп не додають жодних консервантів, барвників, ароматизаторів. Саме тому кленовий сироп, як правило, не має і протипоказань, проте якщо виникають сумніви, краще, звичайно, їх усунути, звернувшись за консультацією до медиків. Однак навіть алергію кленовий сироп викликає вкрай рідко. Зрозуміло, вживати його варто у помірних кількостях. На відміну від звичайного білого цукру, який у процесі обробки втрачає всі поживні речовини, кленовий сироп зберігає калій, кальцій та залізо. Американські вчені встановили, що кленовий сироп є дуже корисним продуктом. Поліфеноли, що містяться в ньому, є сильними антиоксидантами і мають протизапальні властивості. Кленовий сироп не підвищує рівень цукру в крові, на відміну від цукру та солодощів.

За останніми підрахунками, кленовий сироп містить 54 корисні для здоров’я компоненти, 5 з яких унікальні. Вчених зацікавила особлива речовина квебеколу, яка в майбутньому допоможе зняти проблему цукрового діабету.

Кленовий сироп дуже люблять люди, яким потрібно вважати калорії, адже він зовсім не містить жиру. Енергетична цінність на 100 г – 253 ккал. Кленовий сироп може замінити цукор практично у всіх сферах його застосування – від підсолоджування гарячих напоїв, до випічки, і заміна ця буде більш ніж виправдана! При цьому кленовий сироп можна додавати не тільки в солодкі, а й у м’ясні та овочеві страви. Існує безліч рецептів вживання кленового сиропу, які прийшли до нас від американських індіанців.

Крім того, кленовий сироп – чудова альтернатива меду, особливо якщо у вас алергія на мед.

Справжній кленовий сироп має легкий присмак дерева та дуже приємний аромат. Варто знати, що через трудомісткість процесу приготування і оскільки для отримання 1 літра сиропу потрібно 40 літрів соку, сироп дуже дорогий і можна зустріти багато його підробок. Наприклад, продається дешевий кукурудзяний сироп із мінімальним додаванням кленового сиропу для запаху. Зрозуміло, він не може зрівнятися зі справжнім кленовим сиропом, тому слід купувати тільки справжній чистий сироп, вироблений в Північній Америці і має всього один інгредієнт у складі — 100% кленовий сироп.

Вибираючи кленовий сироп, слід звернути увагу на його консистенцію та колір. Сироп повинен бути прозорий або напівпрозорий, без будь-якої каламуті, і мати середню маслянистість. Зберігають кленовий сироп в холодному місці, і потрібно добре закупорювати ємність, в якій сироп знаходиться.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*