5 порад, як вибрати зручні одноразові рукавички?

Одноразові рукавички широко застосовуються у різних галузях сучасного життя. Призначенням таких рукавичок є захист шкіри рук при контакті з агресивним середовищем. Популярність виробу стабільно зростає і впливає на збільшення асортименту спеціалізованих сайтів з продажу одноразових матеріалів. Вибір засобу індивідуального захисту (ЗІЗ) залежить від сфери застосування, потрібного рівня захисту, матеріалу, зручності використання та вартості. Крім того, рукавички для одноразового використання у багатьох галузях діяльності є обов’язковим засобом індивідуального захисту. Розберемо критерії, на які слід звернути увагу при виборі такої продукції.

 

На які параметри звертати увагу?

Ось 5 важливих критеріїв:

  1. Сфера використання. В залежності від призначення розрізняють промислові та медичні рукавички. Рівень виробничих ризиків впливає на відповідність ЗІЗ стандартам випробувань та критеріям роботи.
  2. Матеріал. Якість та властивості матеріалу впливають на забезпечення рівня захисту рук від ушкоджень. Для виготовлення одноразових рукавичок використовують: латекс – біорозкладний матеріал, виробляється з натурального продукту каучукового дерева, але може викликати алергію. Такі рукавички міцні, практичні, зручні, забезпечують високий рівень тактильної чутливості. Широко використовуються у сфері медицини; нітрил – міцний та стійкий до механічних пошкоджень. Виготовляється з синтетичного каучуку, еластичний, можна працювати тривалий час. Матеріал чудова заміна для тих, хто має алергію на латекс. Нітрилові рукавички добре захищають від хімічних речовин та виготовляються в різноманітній кольоровій гамі. Використовуються у медицині, косметології, засобах громадського харчування та побуті; вініл — синтетичні рукавички, зроблені з полівінілхлориду, стійкі до жирів, спиртів та кислот, гіпоалергенні та мають низьку вартість. Проте матеріал не стійкий до хімічних речовин та проколів. Зазвичай використовуються у харчовій промисловості.
  3. Щільність одноразових рукавичок варіюється і вказується на упаковці або в інструкції до продукту. Цей параметр вибирати потрібно в залежності від потреб та умов використання. Чим більше число, тим більше міцність та рівень захисту рук.
  4. Пудрені чи неопудрені – обробка порошком з кукурудзяного крохмалю або тальком полегшує надягання рукавичок. Якщо критерій необов’язковий, або ж є алергія, використовують рукавички без пудри.
  5. Розмір – одноразові рукавички не повинні надто обтягувати руки, вони мають бути зручними та не сковувати рухів. Водночас неправильно підібрані за розміром, великі чи маленькі не забезпечать надійного захисту, будуть заважати та створювати дискомфорт під час роботи.

Одноразові рукавички — це ефективний спосіб захисту шкіри рук від ушкоджень, різноманітних інфекцій та агресивних речовин. Оптимальний вибір ЗІЗ дозволить знизити можливі ризики пошкоджень та забезпечить комфортну працю.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*